• Slide panorama

  Městys Zlonice a čtyři přidružené části, konkrétně to jsou: Břešťany, Lisovice, Tmáň a Vyšínek.

 • Slide Kostel

  Významný barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie. Dokončen r.1744 F.M.Kaňkou.

 • Slide Vyšínek

  Přidružená část Zlonic – obec Vyšínek.

 • Břeštany

  Přidružená část Zlonic – obec Břešťany.

 • Tmáň

  Přidružená část Zlonic – obec Tmáň.

 • Lisovice

  Přidružená část Zlonic – obec Lisovice.

 • Děti na hřišti

  Nově vystavené dětské hřiště.....

 • Hřiště

  ...kde naleznete např. šplhací věž, houpačky,prolézačky,padací most,pískoviště a mnohem víc.

 • Památník A. Dvořáka

  Barokní špitálek na jižním konci Zlonic byl v roce 1954 přeměněn na Památník A. Dvořáka.

 • Panorama vlak

  Zdejší železniční stanice se nachází nedaleko železničního muzea.

 • Železniční muzeum

  Železniční muzeum Zlonice je projektem zaměřeným na oblasti historie železniční dopravy.

 • Knihovna

  Městská knihovna vám nabídne nejen knihy, ale také možnost připojení se na internet.

 • Obřadní síň

  Využijte prostor nové Obřadní síně jako místo, kde si řeknete své "ano".

Rok 2014 v SK Zlonice

vloženo: 13.01.2015 |

I.A mužstvo – I.B třída  - SK ZLONICE - oddíl kopané

Po postupu I.A týmu z okresního přeboru na jaře  roku 2013 přichází vzápětí další úspěch v podobě postupu do krajské I.B třídy. Dva po sobě jdoucí postupy tu dlouho nepamatujeme. Zlonický fotbal si však podobný úspěch zaslouží. Vraťme se však na samotný začátek, konkrétně k sezóně 2013-2014 a přesněji ještě k jaru 2014, kdy jsme hráli okresní přebor. Ten se nám podařilo s celkem vysokým náskokem, jako nováčkovi soutěže, vyhrát a napodobit tak jeho předešlé vítěze z řad nováčků TJ Unhošť a Sokol Jedomělice. Vzhledem k více jak 100 - leté tradici tohoto sportu v naší malé obci a v neposlední době velkému množství práce a snahy všech lidí, to byl krásný dárek. Postup přinesl nejen ohromnou radost a hrdost, ale taktéž spoustu dalších starostí. Po dlouhých letech je obnovena doprava hráčů a fanoušků na venkovní zápasy autobusem. U mužstva skončil jako trenér Michal Špeta, jemuž za jeho práci musím moc poděkovat. Po jeho odchodu angažovalo vedení klubu jako hlavního trenéra Jiřího Hubáčka z Budyně nad Ohří. S velkým očekáváním vstupujeme do soutěže, kde nás čekají týmy z Rakovnicka, Berounska, Prahy – západ a Kladenska. Již první utkání nám naznačí, že se nebude jednat o lehkou soutěž a že se v ní budeme muset potýkat jak s jinou kvalitou protivníků, tak i s  neblahými vlivy, které bohužel nebudeme moci ovlivnit. Na úvod prohráváme u Berounky s Hýskovem 2 : 0. Rovněž druhé utkání hraje náš tým na venkovním hřišti v Unhošti s SK Hřebeč. Po tragickém I. poločase prohráváme 3 : 0. II. poločas však dokážeme, to co domácí v první půli a po remíze 3 : 3 získáváme náš 1 bod v této soutěži. Následně hostíme ve své premiéře na domácím hřišti jednoho z největších favoritů soutěže SK Doksy. Před více jak 200 fanoušky podáváme asi náš nejlepší výkon podzimu a vítězíme 2 : 1. Pak již zajíždíme k derby do Jedomělic, tedy týmu, jež nás před rokem připravil ve vzájemném utkání o postup do okresního přeboru. Oplácíme mu porážku a vítězíme 3 : 2. Následuje dalších 9 utkání s těmito výsledky SK – Unhošť 0 : 1, Nižbor – SK 1 : 1, SK – Rakovník 0 : 1, V. Dobrá – SK 4 : 2, SK – Mšec 2 : 2, Vonoklasy – SK 0 : 3, SK – Braškov 0 : 4, Mutějovice – SK 2 : 4, SK – Jeneč 2 : 1. Po polovině soutěže a 13 odehraných zápasech získalo naše mužstvo 18 bodů, což značí 8 příčku. Není to špatný výsledek, ale rozhodně mohl být lepší. Kamenem úrazu pro nás byly domácí zápasy, v nichž jsme dokázali uhrát pouhých 7 bodů z 21 možných, což je opravdu málo. Paradoxně jsme více bodů uhráli na hřištích soupeřů, kde hrajeme uvolněněji. K absolutní spokojenosti nám chybí zisk dalších 5 bodů. Na druhou stranu musíme být rádi i za tento dosažený výsledek. Po odehrání čtyř utkání odešel do zahraničí Tomáš Vimr s Petrem Němcem, což bylo znatelné oslabení. Na hostování přišel Pavel Havrda ze Slovanu Velvary a Tomáš Kubík ze Sokola Vraný. V průběhu sezóny dlouhodobě  přicházíme vinou zranění o Dominika Tauše. Se zdravotními problémy laborují Lukáš Gil, Pavel Havrda, David Krampera a Lukáš Košťák. Na konci podzimu odchází za prací do zahraničí také Martin Gil. Z výše uvedeného je patrné, že jsme lepili sestavu, jak se dalo. Během zimní přestávky musíme doufat v uzdravení všech hráčů a taktéž, že se nám podaří současný stav doplnit nejméně o další dva. Jarní část sezóny bude velmi těžká, přesto všichni věříme, že se nám soutěž podaří udržet.  

V roce 2014 sehrálo I.A mužstvo celkem 55 utkání – 38 výher, 7 remíz a 10 porážek. Celkové skóre je aktivní -  155 vstřelených branek ku 85 obdržených branek. V počtu odehraných zápasů vévodí L. Samek 40, Michal Demeter 39, Jakub Novák 38, L. Košták a K. Nagy 37, Petr Bakos 36. Tabulce střelců pak Michal Demeter 21, Martin Gil 17, Petr Němec a Petr Bakos po 16. Střelecká potence byla rozdělena mezi 21 hráčů. Nejvyšší výhry jsme dosáhli v utkání se S. Lidice 9 : 0, B. Stochov 8 : 1. Nejvyšší prohru jsme utrpěli v jarní odvetě na Slovanu Kladno 7 : 1  a doma v podzimní části I.B třídy se S. Braškov  0 : 4. Pozitivním faktem je, že jsme obdrželi pouze jedinou červenou kartu a to v utkání na Slovanu Kladno, kdy ji obdržel již v první minutě T. Kopecký.  Z dalších dílčích úspěchů můžeme zmínit vítězství na turnaji Novostaveb Žatec Cup v Postoloprtech, vítězství na letním turnaji v Ročově a domácím turnaji „O pohár starosty městyse Zlonice“.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem našim spřízněným duším, které nás podporují v naší činnosti a mezi něž patří : spol. Altnet Slaný - Bc. Martin Kratochvíl, spol. Démonia - Ing. Jaroslav Růžička, Pokrývačství Milan Kos, Roman Rauscher – soukromý zemědělec, autodoprava Ing. Jiří Webinger a Městys Zlonice.

Popřejme všem hodně pracovních úspěchů a především zdraví v roce 2015, neboť to potřebujeme všichni bez ohledu na to, zda jsme či nejsme sportovci.

                                                                Za SK Zlonice Tomáš Smetana   

Rychlé aktuality

Informace občanům ohledně GDPR

Vloženo: 02.05.2018

Transparentní účet

Vloženo: 11.03.2015

Bezpečnost v obci

Vloženo: 09.03.2015

Kontaktní spojení

Městys Zlonice
Náměstí Pod Lipami 29
273 71 Zlonice
Telefon:
+420 312 591 101
E-mail:
o.zlonice@email.cz

 Městys Zlonice - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Úřední hodiny

Úřad Městyse Zlonice

Pondělí: 7:00-11:00, 12:00-17:00
Středa: 7:00-11:00, 12:00-17:00

Důležité kontakty

 • Městys Zlonice-Místní hasičský sbor

  Tel.: 312 591 101, 312 591 102

 • IZS

  Tel.: 112

 • Lékařská pohotovost

  Tel.: 155

 • Ohlašovna požáru

  Tel.: 150

 • Policie ČR

  Tel.: 158

 • Elektrické rozvodné závody

  Tel.: 840 880 860

 • Vodárny Slaný

  Tel.: 312 522 319

 • Plynárny Kladno/Slaný

  Tel.: 1239

Anketa

Chystáte se jít k podzimním komunálním volbám ?